• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TS3] Backup Permisji
Witam serdecznie!
Pewnie niejednokrotnie napotkaliście problem z utratą permisji po reinstalu TS3 bądź formacie komputera. Dzisiaj przychodzę z rozwiązaniem takowego problemu.

1. Wchodzimy na TS3 po czym przyciskamy skrót klawiszowy CTRL + I bądź NARZĘDZIA > TOŻSAMOŚCI

[Obrazek: i3ZyjxZ.png]

2. Następnie kierujemy swój kursor na tożsamość, którą chcemy zapisać i klikamy na nią prawym przyciskiem myszy (PPM) i następnie EKSPORTUJ.

[Obrazek: OctLTl6.png]

3. Później wyskoczy nam okienko, w którym będziemy musieli potwierdzić, że robimy to na własną odpowiedzialność i pod żadnym pozorem nie udostępnimy tego pliku (w innym przypadku możemy udostępnić osobie postronnej wszystkie nasze permisje).

[Obrazek: DveQxFM.png]

4. Następnym krokiem będzie zapisanie pliku z permisjami w bezpiecznym folderze (Później ten plik zgrajcie sobie na pendrive bądź wrzućcie na jakiś zaufany hosting i zapiszcie link).

[Obrazek: 6OF6Qfz.png]

5. Następnie już po wykonaniu reinstala TS3 bądź formatu przywracamy nasz plik z permisjami na dysk po czym ponownie wchodzimy w tożsamości, klikamy prawy przycisk myszy (PPM) i IMPORTUJ.

[Obrazek: uQRm7zd.png]

6. Wybieramy nasz plik po czym klikamy OPEN.

[Obrazek: icQebx4.png]

7. Jak możecie zauważyć pojawiła nam się nowa tożsamość, która posiada takie samo UID jak tamta poprzednia.

[Obrazek: Op102GS.png]

8. Następnym krokiem będzie zalogowanie się na serwer i wybranie naszej importowanej tożsamości.

[Obrazek: MbdvTYg.png]

9. Jeśli dodamy nasz serwer do zakładek musimy pamiętać, aby tam również ustawić odpowiednią tożsamość.

[Obrazek: 1yQ4Tmg.png]

UWAGA!
Dodatkową opcją jest zarejestrowanie konta MyTeamspeak, które zapisuje nasze permisje w chmurze dzięki czemu po powtórnym zalogowaniu na nasze konto wszystkie permisje, zakładki itp. powrócą do poprzedniego stanu.

All rights reserved © 2018
Copyright © Enio

[Obrazek: Azha713.png]

"– Kobieta, jak chce sobie poprawić humor, kupuje ciuch. Ty wybrałeś droższy wariant, ucieczkę na południe Francji
– No wiesz, ja na poprawienie humoru kupiłem sobie dom w Saint-Tropez"
Albo mi obrazki nie działają, albo nie wiem XD Poradnik ładny, leci repka Chansub-global-emoticon-54ab3f91053d8b97-21x18

Nieregulaminowe wymiary sygnatury
20% + usunięcie
Odśwież zdjęcia i będzie okej Chansub-global-emoticon-1c8ec529616b79e0-21x18 Plusik

Wziąłem sobie Caro plus, błędy młodości, jebać ten wóz
Szkoda zgniatarki na to, bo to auto z FSO wyjeżdżało jako gruz

[Obrazek: uOMQlEv.png]
Ty o ts3 to tu dużo nie mów.. Pamiętaj że wiemy że ty z dzymorem rozwalałeś nam ts

Obrazki się chyba popsuły ale poradnik git

Ten poradnik chyba nie należy do tego działu...

[Obrazek: DbhFoC8.png]

» Masz pytanie, potrzebujesz pomocy/porady? - Napisz do mnie: wajper.ptgrp@gmail.com « 
(24-08-2018, 18:17)adi131 napisał(a): Ty o ts3 to tu dużo nie mów.. Pamiętaj że wiemy że ty z dzymorem rozwalałeś nam ts

Dowodów na to nigdy nie było i nie będzie Chansub-global-emoticon-54ab3f91053d8b97-21x18

@SelmaN @EvEr @Handert a teraz?

[Obrazek: Azha713.png]

"– Kobieta, jak chce sobie poprawić humor, kupuje ciuch. Ty wybrałeś droższy wariant, ucieczkę na południe Francji
– No wiesz, ja na poprawienie humoru kupiłem sobie dom w Saint-Tropez"
e tam kozak poradnik, technik ts3 normalnie ;3

[Obrazek: LDV86zb.png]
Ten dział dotyczy poradników serwerowych sampa i tym podobnych.
Wątek przeniesiony do odpowiedniego działu.

Wziąłem sobie Caro plus, błędy młodości, jebać ten wóz
Szkoda zgniatarki na to, bo to auto z FSO wyjeżdżało jako gruz

[Obrazek: uOMQlEv.png]
Kto w 2018 roku korzysta z eksportowania/importowania swoich ID? Zalecam tylko i wyłącznie korzystanie z myts3. ;]

[Obrazek: J6TcnTU.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości